KONST / Litografier / Färglitografi 10302067
nr 1030 2067
Staffan Kronberg
(f. 1902), Sverige
Färglitografi, Staffan Kronberg (f. 1902), "Senhöst, Haga", 4/360, signerad, motivet: 20x30
Staffan Kronberg, svensk målare och konsthantverkare, född 1902.
Utrop:
400 kr
Såld:
150 kr
måndag 11 april 2016
kl 18:52:14
7/4 23:12:32
100 kr
10/4 21:05:07
Staffan Kronberg
Läs mer om Staffan Kronberg